Hakkımızda

Hemsireyiz.Net Nedir ve Ne Amaçla Kurulmuştur ?

Hemsireyiz.Net isimli hemşire blogumuz 2017 Ağustos ayı itibari ile hemşirelik gündemi ve hemşirelik eğitimini profesyonel şekilde, bilgili kadrosuyla ele almak ve bu alanda ki boşluğu doldurmak amacıyla yayın hayatına başlangıç yapmıştır. Sitemiz sadece hemşire ve hemşirelik öğrencilerine değil bu mesleğe adım atmak için çaba gösteren hemşirelik mesleğine gönüllü tüm bireyleri yönlendirmek için bir rehber niteliği taşımaktadır.

Hemsireyiz.NET günlük olarak yenilenen ve özgün içerikleri ile meslektaşlarımız ve hemşirelik öğrencileri için faydalı bilgiler içermektedir. Hemşirelik bakım planları, hemşirelik girişimleri, hemşirelik tanıları, hemşirelik eğitimi, hemşirelik gündemi, hemşirelik iş imkanları ve daha bir çok kategoride bir numara olma yolunda ilerlemektedir. Hemşireler olarak mesleki alanda yaşanılan problemler ve sorunlara değinilen aynı zamanda özgürce içeriklerinizi paylaşabileceğiniz

Türkiye’nin ilk ve tek hemşire platformu Hemsireyiz.Net tüm sağlıkçılarımızın hizmetindedir. Bu alanda ki diğer hemşirelik sitelerinin dışında çok daha detaylı şekilde hastalığa ve hastaya has olarak sunulan hemşirelik bakım planlarımız ve girişimlerimiz uzman editör kadromuz ile sizlere ücretsiz olarak her daim sunulacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Blogumuz haricinde facebook, instagram, twitter ve bir çok sosyal medya hesabımızla desteklediğimiz projemiz hemşirelik alanında tüm deneyimlerimizi paylaşmak ve sizlerle iç içe olmak adına tam teşekküllü şekilde hazırız.

”Hemşire ve Hemşirelik Öğrencilerine Rehber Niteliğinde” Hemşirelik Gündemi, Hemşirelik Eğitimi, Hemşirelik Bakım Planları ve Çok Daha Fazlası Hemsireyiz.NET‘de.